סדנאות

סדנאות הזוגיות של אורה כהן

זוגיות: מילה קטנה שהיא עולם גדול

תקשורת והקשבה בתוך הזוגיות, גבולות ותפקידים בין בני זוג, ביקורת והאופן בו היא מבוטאת, אמון הדדי והדרכים לבנות ולהביע אותו, תפקוד ותקשורת במצבי לחץ, התנהלות זוגית בתוך שגרה יומיומית שוחקת, דאגה וביטוייה השונים, מנגנוני הגנה רגשיים והשפעתם על תקשורת זוגית… כל אלה הן רק דוגמאות אחדות מתוך עולם שלם של נושאים בעלי השפעה מכרעת על חיי הזוגיות שלך ועל תחושת השלמות והסיפוק שלך ושל בעלך מהנישואין. תחושות אלה הן הבסיס לחיי משפחה טובים, שלווים ובריאים יותר.

זוגיות: גם את הטוב אפשר להפוך לטוב יותר

האם את חשה שיש מה לשפר באחד מתחומים אלה בחיי הזוגיות שלך? אולי אפילו בכמה תחומים? האם את ובעלך מעוניינים להפוך את הזוגיות שלכם למספקת, חמה וממלאת יותר? אמנם אין זוגיות מושלמת אך תמיד יש עוד ועוד מה ללמוד כדי להשביח את הנכס הזה, החשוב כל-כך לחיי הרגש, הזוג והמשפחה שלכם. המפתח לזוגיות מאושרת הוא השאיפה המתמדת לשפר ולהשתפר יחד. לכך מיועדות סדנאותיי.

לטפל בזוגיות בלי טיפול זוגי

אמנם תמיד יש מה לשפר, אבל לא תמיד זה חמור ומורגש מספיק בכדי להצדיק טיפול זוגי פרטי על כל משמעויותיו. לא תמיד טיפול זוגי פרטי מתאים לאופי ולסגנון של הנפשות הפועלות. אחרי הכל מדובר בהיפתחות גדולה, בהיחשפות, בנגיעה באינטימיות הזוגית בנוכחות אדם שלישי. זה לא תמיד מתאים ולא לכל זוג.

לכן כאן באות לידי ביטוי הסדנאות שלי: בקבוצה המונה כמה עשרות נשים, באווירה פתוחה, נינוחה ומקבלת, נעבור יחד תהליך של העשרה והעצמה הדדית, נרכוש כלים יעילים לפיתוח ושיפור הזוגיות ונחשוף רק כמה שנוח לכל אחת ואחת מאתנו. בין אם מדובר בסדנת העשרה ממוקדת בת מפגשים אחדים ובין אם מדובר בסדנה רחבה ומעמיקה בת כתריסר מפגשים – בזכותה תוכלי לקחת את חיי הזוגיות שלך לפסגות חדשות. הרווח כולו שלך ושל משפחתך…

ניסיון ייחודי, ידע ייחודי – שיטה ייחודית

הסדנאות מושתתות על שיטת הטיפול הייחודית שפיתחתי, אשר מבוססת על ידע המקצועי רב-תחומי שרכשתי יחד עם ניסיון מעשי שצברתי במשך יותר מ-15 שנה. בשנים הרבות האלה השתלמתי במגוון שיטות טיפול שונות המשלימות זו את זו וכן עשיתי דוקטורט בתחום השפעת הטיפול הזוגי על שביעות רצון בנישואין (לקורות חיי ולפירוט ההכשרות שעברתי לחצו כאן). הבנת החומרים שמהם בנויה זוגיות טובה זו המומחיות שלי, ואני מיישמת אותה הן בטיפולים זוגיים פרטניים והן בסדנאות קבוצתיות. התוצאות מדברות בעד עצמן…

מרבית הסדנאות נערכות בשכונת נווה שאנן שבחיפה.

לבירור נושאי הסדנאות השונות, משכיהן, מחיריהן ומועדיהן

אנא צרי קשר ונשתמע!

שם

טלפון

אימייל

שאלות?